Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Account Executive / Specjalista ds. Sprzedaży

Talent IN

Kraków

25 dni temu

Naszym Klientem jest znana polska firma będąca prekursorem na swoim rynku i jego niekwestionowanym liderem. Nowoczesna organizacja z bardzo progresywnym podejściem rynkowym oraz przyjaznym i nowoczesnym środowiskiem pracy.

Obecnie, aby wzmocnić  Zespół Marketingu, poszukujemy osoby pełnej pasji i zaangażowania, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż powierzchni reklamowych.

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Profesjonalna obsługa klientów B2B
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji ze stałymi klientami
  • Aktywna sprzedaż kampanii marketingowych w tym powierzchni reklamowych i mediów
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Obsługa istniejących Klientów
Wymagania:

JEŻELI:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży kampanii marketingowych, reklamy, mediów lub pokrewne,
  • Lubisz pracę z Klientem  i jesteś osobą mobilną,
  • Posiadasz umiejętności negocjacyjne,
  • Realizujesz plany sprzedażowe,
  • Posiadasz wysoką kulturą osobistą,
  • Umiesz współpracować z osobami na różnych szczeblach w organizacji,
  • Jesteś osobą odpowiedzialną ambitną, wielozadaniową i nie boisz się wyzwań,
  • Posiadasz Prawo jazdy kat. B,

TA OFERTA JEST DLA CIEBIE !

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu premiowego,
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Zapewnimy Ci benefity pracownicze
  • Będziesz pracować w nowoczesnym biurowcu z mnóstwem udogodnień (strefa relaksu, wewnętrzna stołówka, dogodny dojazd)

Poznaj

Talent IN sp. z o.o.

Talent IN to połączenie sił i doświadczeń ludzi, którzy od 20 lat pracują i zarządzają a dodatkowo łączy ich wspólna historia zawodowa. Talent IN łączy doświadczenia pracy na stanowiskach zarządczych, sprzedażowych i finansowych.

Świadczymy usługi w obszarze HR bo od dłuższego czasu obserwujemy jak trudno znaleźć talenty dopasowane do rozwijających się organizacji. Potrafimy patrzeć na potrzeby Klientów również z ich perspektywy. Do niedawna sami te potrzeby zaspokajaliśmy pozyskując członków swoich zespołów do firm, którymi zarządzaliśmy. Potrafimy zaprojektować i wdrożyć działania mające na celu pozyskanie najlepszych kandydatów gotowych do pełnienia ról w firmach naszych Klientów.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży