Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Accountant (działy AR, GA)

Metro Services PL Sp. z o.o.

Szczecin

3 dni temu

METRO SERVICES PL to jedno z trzech centrów usług biznesowych w ramach grupy kapitałowej METRO - globalnego lidera handlu detalicznego, scalającego silne, niezależne i rozpoznawalne marki takie METRO/MAKRO Cash & Carry oraz Real. Skupiamy swoją aktywność na obsłudze procesów finansowo-księgowych z zakresu non-AP.

Zatrudniamy ponad 280 pasjonatów księgowości i profesjonalistów w swojej branży, posługujemy się 15 językami, obsługujemy 25 kraje i stale się rozwijamy.

W chwili obecnej, w związku z rozwojem organizacji do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Twoje zadania:
  • wykonywanie procesów księgowych w ramach obszaru GA lub AR,
  • współpraca i wsparcie dla innych członków zespołu,
  • dbałość o jakość i terminowość otrzymanych zadań,
  • dążenie do osiągania założonych celów,
  • uczestnictwo w udoskonalaniu procesów.
Twój profil startowy:
  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunkowe),
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2,
  • mile widziana znajomość niemieckiego lub innego języka europejskiego,
  • nie mniej niż rok doświadczenia w księgowości,
  • umiejętność pracy w grupie i analitycznego myślenia.
Na co możesz liczyć:
  • kursy językowe i szkolenia, w tym procesowe oraz umiejętności miękkich,
  • szeroki pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, dofinansowana karta sportowa oraz dofinansowane kursy językowe,
  • imprezy integracyjne po godzinach,
  • bezpłatny parking, a tuż obok centrum handlowe z restauracjami i rabatami dla pracowników,
  • możliwość pracy na niepełen etat, jeśli potrzebujesz godzić pracę z innymi zajęciami.

Aplikuj już dziś! Prześlij swoją aplikację za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

METRO SERVICES PL jest profesjonalnym centrum księgowym, zapewniającym najwyższej jakości obsługę finansowo-księgową wewnętrznych klientów koncernu.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie