Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator Biura Budowy ze znajomością języka niemieckiego

EL-MARK Sp. z o.o., Sp.kom.

Niemcy

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2280808, z dnia 2019-02-13

El-Mark z siedzibą w Wejherowie działa od 1989 roku. Firma specjalizuje się m. in. w pracach z zakresu budowy linii kablowych i napowietrznych sieci elektroenergetycznych NN, SN i WN, budowy infrastruktury drogowej dla farm wiatrowych, robót elektrycznych i budowy GPZ. W związku z ciągłym rozwojem na rynku niemieckim pragniemy zatrudnić osobę na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

Oferujemy pracę na terenie Niemiec w systemie zjazdowym.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Bieżące tłumaczenia na zlecenie Kierownika Budowy oraz centrali firmy;
  • Wspomaganie Kierownika Budowy w całościowym zarządzaniu procesem budowy, tj:
    • załatwianie bieżących spraw na budowie (np. zamówienia materiałów na zlecenie Kierownika Budowy);
    • obsługa administracyjna;
    • uzyskiwania niezbędnych pozwoleń, decyzji, uzgodnień, itp.;
    • utrzymywanie kontaktu z dostawcami, lokalnymi władzami oraz instytucjami finansującymi dany projekt;
    • kontakt z mieszkańcami terenu na którym znajduje się budowa;
    • ścisła współpraca z centralą firmy.

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym,
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie Niemiec,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność organizacji pracy,
  • Sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju osobistego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest EL-MARK Sp. z o.o., Sp.kom..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (61)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (249)
Toruń (155)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (925)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (69)
Mazowieckie:
Warszawa (2287)
Radom (163)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (90)