Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator Systemu w Wydziale Eksploatacji Systemów i Sieci

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

280 dni temu

Ogłoszenie numer: 1919840, z dnia 2018-03-13

Państwowa Jednostka Budżetowa ogłasza nabór zewnętrzny na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 4/K/18

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna min. za:

  • samodzielne utrzymanie sieci WAN, LAN i sieci bezprzewodowej w Centrum,
  • zarządzanie i utrzymanie systemów bezpieczeństwa sieci Centrum (IPS, zapory sieciowe, systemy zarządzania ISE, ACS),
  • zarządzanie i nadzór nad sprzętem sieciowym Centrum (monitorowanie poprawności działania, kontakt z suportem),
  • analiza, testy, instalacja i dokumentacja ogólnopolskiej sieci,
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów sieciowych,
  • rekomendacje dla nowych technologii i rozwiązań zaspokajających potrzeby biznesowe Centrum,
  • udział w komisjach przetargowych dotyczących zakupu infrastruktury sieciowej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie o kierunku informatyka, preferowana specjalizacja sieci teleinformatyczne,
  • przy wykształceniu wyższym udokumentowane świadectwami pracy minimum 3 lata stażu pracy,
  • przy wykształceniu średnim udokumentowane świadectwami pracy minimum 5 lat stażu pracy,
  • korzystanie z pełni praw publicznych,
  • co najmniej dwa lata doświadczenia w konfiguracji urządzeń sieciowych: Routery i przełączniki Cisco, ASA z funkcjonalnością NGF FirePower, ISE, ACS.
  • znajomość protokołów sieciowych umożliwiająca samodzielną konfigurację sieci Centrum: BGP, OSPF, EIGRP, DMVP.
  • doświadczenie w przygotowywaniu Opisów Przedmiotu Zamówienia na sprzęt sieciowy,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca zrozumienie dokumentacji technicznej,
  • poświadczenie w zakresie dostępu do informacji niejawnych o klauzuli minimum tajne lub gotowość na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego oznaczonego klauzulą minimum tajne,
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, kompleksowego wykorzystania wiedzy, organizacji pracy własnej, asertywność, komunikatywność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełnym etacie, na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • szkolenia i rozwój zawodowy.

Poznaj stanowisko: Specjalista Administrator Systemu

Specjalista Administrator Systemu to informatyk, który zarządza systemem informatycznym i jest odpowiadający za poprawne działanie systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Ogólnie rzecz ujmując - pracownik ten musi zapewnić pełne wsparcie i utrzymanie dla całej infrastruktury IT, obejmujące sprzęt, system operacyjny i zainstalowane oprogramowanie. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Specjalista Administrator Systemu Praca Specjalista Administrator Systemu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (759)
Wałbrzych (46)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (189)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (216)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (919)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (1966)
Radom (154)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (152)
Nysa (65)