Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
agent nieruchomości

Mieszkania do Sprzedania.pl
Warszawa
praca stacjonarna
6111 dni temu

Ogłoszenie numer: 31864, z dnia 2007-07-27

Mieszkania do Sprzedania.pl (MDS) na rynku nieruchomości działa od dwóch lat. Jej założyciele mają długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. W chwili obecnej współpracuje z nami siedem osób.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Agent nieruchomości aranżuje spotkania kupujących z właścicielami mieszkań oraz kompletuje niezbędne dokumenty potrzebne do finalizacji transakcji.

Wymagania

wiek powyżej 24 lat. Średnie lub wyższe wykształcenie Komunikatywność Umiejętność samodzielnej organizacji pracy Miejsce zamieszkania Warszawa lub najbliższe okolice

Oferujemy

Bezpłatne, kilkudniowe szkolenie Wysokie prowizyjne wynagrodzenie Służbowy telefon komórkowy Cyfrowy aparat fotograficzny Miłą atmosferę pracy Nie pracujemy w niedziele!