Agent Sprzedaży

WolfPack Entertainment

Warszawa

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 4606312, z dnia 2021-05-04

Zajmujemy się realizacją projektów dla dużych firm zagranicznych oraz prowadzimy sprzedaż online.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Zajmujemy się realizacją projektów dla dużych firm zagranicznych, jesteśmy młodą firmą zlokalizowaną na Warszawskim Żoliborzu. W związku z ciągłym i szybkim rozwojem, szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż naszych produktów za granicą.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie komunikacji przez WhatsApp z klientami
  • Pomyślna sprzedaż naszych produktów
  • Nawiązywanie stałych relacji z klientami

Wymagania

  • Dobra znajomość Windows (Photoshop będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętności sprzedażowe (Jak nie masz, to wszystkiego nauczymy)
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, znajomość Niderlandzkiego wyróżni cię wśród kandydatów
  • Inne języki będą dodatkowym atutem (niderlandzki, ukraiński, rosyjski, francuski, niemiecki)
  • Zaangażowanie

Oferujemy

  • Darmowe zakwaterowanie w prywatnym studio
  • Pracę pełną wyzwań i nowych doświadczeń
  • Zatrudnienie w młodym zespole nastawionym na sukces
  • Pracę w komfortowym biurze na Żoliborzu
  • Możliwość rozwoju
  • Imprezy Firmowe
  • Praca w pełnym wymiarze godzin (17:00-01:00)

Wynagrodzenie

Od 4000 do 8000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowanych proszę wysyłać CV wylacznie w jezyku ANGIELSKIM na wolfpackindustrials@gmail.com

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy