Analityk biznesowo-systemowy [rekrutacja zdalna]
Polski Fundusz Rozwoju S.A.
Warszawa Centrum
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
1 dzień temu
Miejsce pracy: Warszawa Centrum
Nr ref.: PFR/DPR/A/10/2021

Termin: 8 listopada 2021 r.

Twój zakres obowiązków:
  • identyfikacja potrzeb biznesowych,
  • pozyskiwanie i analiza wymagań biznesowych, funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,
  • modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych,
  • opracowywanie logicznych modeli danych,
  • tworzenie koncepcji rozwiązań technicznych,
  • współudział w opracowywaniu architektury rozwiązań IT,
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji analitycznej oraz dokumentacji użytkownika,
  • współpraca z interesariuszami projektu, zespołami wytwórczymi oraz testerami,
  • wsparcie w testach rozwiązań.
Nasze wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w roli analityka biznesowo-systemowego lub systemowego,
  • umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność modelowana w notacjach BPMN oraz UML,
  • płynna obsługa Enterprise Architect lub innego narzędzia CASE,
  • doświadczenie w branży produktów emerytalnych lub sektorze finansowym.
Mile widziane:
  • znajomość architektury mikrousług,
  • znajomość relacyjnych baz danych i składni SQL (budowanie zapytań),
  • znajomość Archimate oraz SysML,
  • umiejętność pracy w agile’owych zespołach.
Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj