Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk biznesowy korporacyjny

Bank Ochrony Środowiska S.A.

Olsztyn

120 dni temu

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Zakres obowiązków:
  • analiza dokumentacji i dokonywanie oceny ryzyka kredytowego klientów i transakcji korporacyjnych
  • przygotowanie projektu opinii/decyzji kredytowych
  • przygotowanie projektu umów kredytowych i umów zabezpieczeń
  • monitoring sytuacji ekonomiczno-finansowej kredytobiorców

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, bankowość)
  • min. rok doświadczenia w banku na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw
  • praktyczna wiedza z zakresu przygotowywania aplikacji kredytowych, rekomendowania struktury transakcji, oceny prawnych zabezpieczeń produktów kredytowych oraz przygotowywania umów kredytowych oraz umów zabezpieczeń
  • znajomość zasad monitorowania i dokonywania okresowych przeglądów klientów
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • dokładność i dobra organizacja pracy
  • znajomość jęz. angielskiego mile widziana

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit
  • prywatną opiekę zdrowotną

Bank zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy

Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...
Analityk Biznesowy Praca Analityk Biznesowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (753)
Wałbrzych (60)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (265)
Toruń (159)
Lubelskie:
Lublin (253)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (785)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2129)
Radom (184)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (247)
Nysa (87)