Analityk Internetowy
E.ON Polska S.A.
Warszawa
specjalista mid / senior
rekrutacja online
4 dni temu
E.ON Polska jest częścią międzynarodowej Grupy E.ON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion klientów. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • monitorowanie ruchu i zachowań w serwisach internetowych oraz narzędziach komunikacji reklamowej
  • analiza danych i rekomendacja optymalizacji
  • koordynacja utrzymania infrastruktury analitycznej
  • tworzenie raportów oraz ich automatyzacja
  • integracja danych
  • konfiguracja skryptów
Nasze wymagania:
  • posiadasz 2-letnie doświadczenie jako analityk internetowy lub portalowy
  • znasz bardzo dobrze Google Analitycs (najlepiej potwierdzone certyfikatem) i Google Tag Manager
  • znasz Google Search Console, Data Studio, Google Optimize
  • posiadasz umiejętność analizy zbieranych danych oraz potrafisz zaprezentować wnioski
  • znasz bardzo dobrze język angielski
  • jesteś dobrze zorganizowany, terminowy oraz dokładny
  • mile widziane: posiadanie znajomości Hotjar, HTML, UX/UI, Java Script
To oferujemy:
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze

Poznaj

Dlaczego warto wybrać E.ON Polska S.A.?

Grupa E.ON to wiodących europejskich koncern energetyczny. W Polsce działamy w obszarach sprzedaży energii elektroenergetycznej i gazowej, infrastruktury sieciowej, a także energii odnawialnej. Oferujemy obecnym i przyszłym klientom innowacyjne i zrównoważone portfolio produktów oraz usług.

Grupa E.ON w Polsce to 1600 osób, 1600 charakterów, 1600 zestawów kompetencji - wszystkich nas łączy troska o ludzi i środowisko, w którym żyjemy. Cel jaki przed sobą stawiamy to dbanie o zasoby naturalne i wysoką jakość życia warszawiaków.

Pracujemy razem, żeby dostarczyć innowacyjne produkty, które służą naszym klientom, naszej planecie i naszemu miastu.

Dołącz do nas i twórzMY razem lepsze jutro!

Proces rekrutacji w E.ON Polska S.A.

Krok Analiza CV
Krok Kontakt telefoniczny
Krok Spotkanie
Krok Witaj w E.ON!