Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Animator czasu wolnego

Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness&SPA

Serock k. Warszawy

35 dni temu

Miejsce pracy: Serock k. Warszawy

Opis stanowiska:
  • Aktywna organizacja czasu wolnego dla gości hotelowych,
  • Prowadzenie warsztatów tematycznych w charakterze instruktora.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku - mile widziane doświadczenie w pracy za granicą,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Pozytywne nastawienie do ludzi,
  • Komunikatywność i odpowiedzialność,
  • Znajomość języka angielskiego, rosyjskiego.

Zapraszamy: tancerzy, instruktorów, sportowców, kandydatów po szkoleniu z zakresu animatora czasu wolnego.

Oferujemy:
  • Pracę w Hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Całoroczne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę podpisujemy w ciągu 2 miesięcy,
  • Przejrzyste zasady wynagradzania,
  • Liczne możliwości rozwoju.

Poznaj

Hotel Warszawianka w Jachrance to nowoczesny hotel pod Warszawą oraz rozległy kompleks konferencyjny z atrakcyjnymi terenami i zapleczem rekreacyjnym.

Poznaj stanowisko: Animator Czasu Wolnego

Animator czasu wolnego jest przeważnie osobą zatrudnioną w biurze podróży lub innej firmie lub organizacji o podobnym charakterze i odpowiedzialną za organizowanie różnorodnych rozrywek i form spędzania wolnego czasu dla klientów, gości, etc. Osoba zatrudniona w tym charakterze w biurze podróży opracowuje szczegółowy harmonogram na każdy dzień pobytu w danym miejscu, uwzględniając przy tym preferencje i ...
Animator Czasu Wolnego Praca Animator Czasu Wolnego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (688)
Wałbrzych (68)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (871)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2103)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (80)