Animator czasu wolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Imielin

5 dni temu

Miejsce pracy: Imielin
Numer: StPr/20/0473
OBOWIĄZKI:

organizowanie zajęć tematycznych, rekreacyjnych,sportowych, rozrywkowych dla różnych grup wiekowych, wspieranie osób w różnym wieku w zakresie aktywnego spędzania czasu wolnego, w tym organizowanie i prowadzenie gier, zabaw, konkursów, prowadzenie zajęć z dziećmi, prowadzenie animacji z dziećmi podczas urodzin, przyjęć okolicznościowych itp.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

podstawowa wiedza dotycząca pracy z dziećmi, kreatywne myślenie

Miejsce pracy:

Imielin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 650 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Mikołowska 4a, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Julia Orlik
322232607

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv, skierowanie z PUP

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Poznaj stanowisko: Animator Czasu Wolnego
Animator czasu wolnego jest przeważnie osobą zatrudnioną w biurze podróży lub innej firmie lub organizacji o podobnym charakterze i odpowiedzialną za organizowanie różnorodnych rozrywek i form spędzania wolnego czasu dla klientów, gości, etc. Osoba zatrudniona w tym charakterze w biurze podróży opracowuje szczegółowy harmonogram na każdy dzień pobytu w danym miejscu, uwzględniając przy tym preferencje i ...
Praca Animator Czasu Wolnego