Animator kultury

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Sępólno Krajeńskie

4 dni temu

Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/20/0215
OBOWIĄZKI:
- rozpoznawanie potrzeb kulturalnych środowiska - pomoc w przygotowaniu, organizacji zajęć zgodnie z wcześniej zatwierdzonym planem - opracowanie i przygotowanie dekoracji - pomoc w organizacji imprez kulturalnych, animacyjnych, artystycznych zgodnie z wcześniej zatwierdzonym planem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: kreatywność

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Kościuszki 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

Sławomir Kotecki
s.kotecki@pup.sepolno.pl
523881352

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Animator rozwoju kulturalnego, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za krzewienie kultury na podległym obszarze. Osoby wykształcone w tym charakterze zatrudniane są przeważnie przez instytucje i organizacje kulturalno-oświatowe i zaangażowane w organizowanie i koordynowanie realizacji różnorodnych inicjatyw i przedsięwzięć kulturalnych na danym obszarze. Animator rozwoju kulturalnego, na podstawie ...
Praca Animator Rozwoju Kulturalnego