Animator

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Tychy

3 dni temu

Animator
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/19/1810
OBOWIĄZKI:
organizacja i prowadzenie zajęć i imprez
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie,

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Budowlanych 59, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Informacja dostępna u doradcy klienta
032 781 58 63

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy. Oferta utworzona ze środków MRPiPS przeznaczona dla osób poniżej 30 roku życia.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Animator rozwoju kulturalnego, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za krzewienie kultury na podległym obszarze. Osoby wykształcone w tym charakterze zatrudniane są przeważnie przez instytucje i organizacje kulturalno-oświatowe i zaangażowane w organizowanie i koordynowanie realizacji różnorodnych inicjatyw i przedsięwzięć kulturalnych na danym obszarze. Animator rozwoju kulturalnego, na podstawie ...
Praca Animator Rozwoju Kulturalnego