Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   pomorskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Redaktor Gdańsk
Redaktor Merytoryczny Języka Polskiego

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe
Gdańsk
praca stacjonarna
1411 dni temu
wydawca popularnych i cenionych podręczników szkolnych – poszukuje:
Miejsce pracy: Gdańsk
Od kandydatki lub kandydata oczekujemy:
  • ukończonych studiów przedmiotowych,
  • doświadczenia w pracy w szkole średniej w charakterze nauczyciela,
  • uprawnień egzaminatora i doświadczenia w sprawdzaniu prac maturalnych,
  • gruntownej wiedzy przedmiotowej,
  • znajomości dydaktyki i współczesnych metod nauczania języka polskiego,
  • umiejętności korzystania z multimediów w pracy na lekcji,
  • twórczego podejścia do nauczania,
  • dobrego wyczucia językowego,
  • umiejętności pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • redakcja merytoryczna i dydaktyczna podręczników oraz innych publikacji edukacyjnych,
  • tworzenie autorskich materiałów dydaktycznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dogodnych warunkach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, wśród doświadczonych profesjonalistów,
  • ciekawe wyzwania zawodowe,
  • szansę rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet świadczeń socjalnych.
Administratorem danych jest Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 413, 80-309 Gdańsk.

Wysyłając aplikację prosimy o zawarcie w CV zgody:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym".
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: dane.osobowe@gwo.pl.