Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Windykacji

Krajowe Centrum Handlu i Dystrybucji
pomorskie, Jankowo Gdańskie
praca stacjonarna
1404 dni temu

Krajowe Centrum Handlu i Dystrybucji sp z o.o. działa na rynku od 2009 roku.

Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Jankowo Gdańskie
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie działań windykacyjnych w celu odzyskiwania zaległości od dłużników zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Stały monitoring bieżącego stanu należności klientów oraz analiza i ocena sytuacji finansowej klientów
  • Bieżący kontakt z klientem w celu wyjaśnienia niezgodności w płatnościach
  • Negocjacje telefoniczne i mailowe
  • Przygotowywanie zestawień i raportów aktualnych należności
  • Kwalifikacja płatności do egzekucji prawnej bądź zewnętrznych firm windykacyjnych
  • Współpraca z działem księgowym, prawnym i handlowym
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy w kontakcie z klientem
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi MS Excel
  • Zdolności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Praktyczna znajomość z zakresu miękkiej windykacji
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Praca w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Po okresie próbnym bogaty pakiet opieki medycznej

CZEKAMY NA CIEBIE!

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.