Zobacz więcej ofert pracy

Listonosz samochodowy

Fundacja Aktywizacja
Chmielno
praca stacjonarna
1392 dni temu

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Od 1991 roku wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy, pomoc w przygotowaniu się i zdobyciu zatrudnienia.

Aktualnie prowadzimy projekt aktywizacji zawodowej i poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w projekcie, a po okresie przygotowawczym, podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Chmielno
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przygotowanie korespondencji do doręczenia,
  • doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,
  • realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów,
  • praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.
WYMAGANIA:
  • masz wykształcenie minimum średnie,
  • chętnie się uczysz - nie wymagamy doświadczenia,
  • jesteś samodzielny/a i cenisz sobie swobodę działania,
  • jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną oraz lubisz pracę z ludźmi,
  • jesteś osobą sprawną fizycznie,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.
OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • pensję zawsze na czas oraz premię,
  • wsparcie doradcy zawodowego, psychologa, prawnika,
  • możliwość nieodpłatnego udziału w szkoleniach,
  • dodatki motywacyjne i na dojazdy,
  • wsparcie specjalistów,
  • wolne weekendy,
  • zwrot kosztów używania samochodu prywatnego do celów służbowych.
Do CV prosimy o załączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art. 7 ust. 1  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO).  Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.