Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista Redaktor Wydania Warszawa
Wydawca nowego portalu o klimacie i ekologii

Iberion sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1258 dni temu

IBERION to jedna z największych polskich grup mediowych wydająca 15 internetowych portali tematycznych docierających co miesiąc do milionów internautów. Należą do niej między innymi takie serwisy jak: Lelum.pl - portal dla Nowoczesnych Kobiet, BiznesInfo.pl - czołowy portal finansowy, ZeStadionu.pl - portal sportowy, WTV - nowa telewizja internetowa, Pacjenci.pl - portal medyczny oraz AntyFake.pl - jeden z pierwszych portali factcheckingowych oraz Turyści.pl - nowy serwis o podróżach. Firmę tworzą pełni energii ludzie, dla których praca jest równocześnie największą pasją.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Dobór popularnych tematów oraz kontrola poprawności materiałów do publikacji na portalu
  • Decydowanie o czasie publikacji poszczególnych materiałów
  • Promocja treści portalu na Facebooku w ramach wykorzystania zasięgów organicznych
  • Kontrola poprawności materiałów pod kątem SEO
  • Zarządzanie sposobem ekspozycji treści na stronie głównej
  • Odpowiedzialność za wyniki odsłonowe portalu
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku, wydawcy lub zastępcy wydawcy
  • Zorientowanie na cele, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz pracy pod presją czasu
  • Zainteresowanie tematyką portalu
  • Doświadczenie w redagowaniu tekstów
  • Znajomość zasad tworzenia treści pod kątem SEO
  • Znajomość podstawowych zasad dotyczących Facebooka
Oferujemy:
  • Umowę o pracę (lub inny preferowany typ umowy)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników
  • Wysokie perspektywy rozwoju i wzrostu wynagrodzenia
  • Ubezpieczenie zdrowotne Medicover
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie
  • Luźną atmosferę i brak dress code
  • Służbowego laptopa

Nie ma możliwości pracy zdalnej.

Pragniemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.