Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Administrator Serwerów Warszawa
Server Maintenance Engineer (Cisco, HPE)

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Warszawa
praca stacjonarna
1260 dni temu

Stawki: 500 – 600 PLN/ dzień (B2B)

Warszawa

Nasz  globalny Klient z branży finansowej potrzebuje wsparcia Server Maintenance Engineer’ów do współpracy w międzynarodowym środowisku przy zarządzaniu pracą serwerów, z naciskiem na bezpieczeństwo, stabilność i wydajność, w kontakcie z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań enterprise.

Obowiązki
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i stabilności platformy serwerowej, w tym bieżącej administracji
  • Rozwiązywanie problemów
  • Prace utrzymaniowe
Wymagania
  • Min. 2 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • Doświadczenie z serwerami Cisco i HP Enterprise
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. Poziom B2)
Oferujemy
  • Wynagrodzenie w granicach 500 - 600 PLN netto + VAT / dzień (B2B)
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport)
  • Pracę w międzynarodowej firmie o pewnej pozycji na rynku
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.