Zobacz więcej ofert pracy

Korektor tekstów

Iberion sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1223 dni temu

IBERION to jedna z największych polskich grup mediowych wydająca 15 internetowych portali tematycznych docierających co miesiąc do milionów internautów. Należą do niej między innymi takie serwisy jak: Lelum.pl - portal dla Nowoczesnych Kobiet, BiznesInfo.pl - czołowy portal finansowy, ZeStadionu.pl - portal sportowy, WTV - nowa telewizja internetowa, Pacjenci.pl - portal medyczny oraz AntyFake.pl - jeden z pierwszych portali factcheckingowych oraz Turyści.pl - nowy serwis o podróżach. Firmę tworzą pełni energii ludzie, dla których praca jest równocześnie największą pasją.

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:

Jeżeli posiadasz obszerną wiedzę ogólną, lubisz sprawdzać teksty i poznawać codziennie nowe rzeczy, to jest to praca dla ciebie!

Dynamicznie rozwijająca się grupa mediowa poszukuje osób do korekty tekstów.

Nasze wymagania
  • doświadczenia w pracy na stanowisku korekta
  • bezbłędne posługiwanie się językiem polskim
  • znajomość popularnych programów do edycji tekstu
  • obsługa CMS
  • sumienność i dokładność
  • umiejętności szybkiego pisania na komputerze
  • obycie w pracy z komputerem
  • ukończone studia na kierunku polonistyka lub filologia polska
  • terminowa realizacja zleconych zadań
Mile widziane
  • ukończony kurs korektora
To oferujemy
  • współpracę na zasadzie umowy zlecenia w ramach kilkumiesięcznego projektu
  • elastyczny i nienormowany czas pracy - pracujesz gdzie i kiedy chcesz :)

Pragniemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.