Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Full Stack / Front-End Developer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Warszawa
praca stacjonarna
1190 dni temu

wynagrodzenie w przedziale 860 – 960 net / dzień / B2B

Warszawa

Obecnie dla Klienta z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Full-Stack Developer oraz Front-End Developerów do międzynarodowego zespołu, który pracuje nad projektem związanym z platformą służącą do bankowości cyfrowej, w oparciu m.in. o najnowszego Angulara 10.

Zadania:
  • tworzenie backendu jak i frontendu w międzynarodowym projekcie
  • współpraca w międzynarodowych zespołach
  • tworzenie rozwiązań w pełnym cyklu tworzenia software'u: projektowanie, development, testowanie, deployment
Wymagania:
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie przy projektach webowych
  • znajomość Java, Spring Boot, Hibernate
  • znajomość Angulara, Node.js
  • doświadczenie w testach (Cucumber, JMeter)
  • doświadczenie z programowaniem obiektowym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Oferujemy:
  • praca zdalna na czas pandemii, później planowany jest powrót do biura, jednak wszystko jest zależne od sytuacji epidemiologicznej w kraju
  • benefity pozapłacowe (50% dopłaty do Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna)
  • szansa na udział w dużym, międzynarodowym projekcie
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.