Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. sprzętu i transportu

    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Obowiązki: kierowanie bazą sprzętu i transportu; planowanie , kierowanie i nadzorowanie pracy pracowników bazy; nadzór nad stanem technicznym sprzętu i floty samochodowej w tym nadzór nad terminowym wykonywanie przeglądów technicznych , zlecaniem napraw bieżących i okresowych pojazdów i...
  • Inżynier budowy

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 godz.
    Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera budowy odpowiedzialna będzie między innymi za nadzór na pracownikami , podwykonawcami, dokonywanie obmiaru, kontrola robót budowlanych , dostaw materiałów, bhp na budowie itp.
Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier budowy – branża torowa

TRAKCJA S.A.
Skoczów
praca stacjonarna
1154 dni temu
Miejsce pracy: Skoczów

Na tym stanowisku, będziesz odpowiedzialny za:
  • Przygotowanie i ewidencjonowanie wniosków o zatwierdzenie materiałów.
  • Przygotowanie przedmiarów i obmiarów robót.
  • Sporządzanie harmonogramu dostaw materiałów i sprzętu w oparciu o harmonogram robót.
  • Przygotowywanie protokołów odbiorów częściowych i końcowych.
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
  • Rozliczanie prac podwykonawców.
  • Kompletowanie operatów kolaudacyjnych.
  • Opracowanie planów zapewnienia jakości.
  • Kompletowanie dokumentacji do pozwolenia na użytkowanie.
Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli posiadasz:
  • Wykształcenie wyższe – budownictwo w specjalności infrastruktura kolejowa, infrastruktura transportu szynowego, drogi szynowe lub podobnej.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane.
  • Biegłą znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz programów MS Project, AutoCad.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy.
  • Umiejętność ustalania priorytetów i szybkiego podejmowania decyzji.
  • Dokładność i skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji.
Nasza oferta:
  • rynkowe wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. karta multisport, bilety do kina)
  • przyjazna atmosfera w pracy
  • bony podarunkowe
  • pożyczka mieszkaniowa

WIZJE ZMIENIAMY W RZECZYWISTOŚĆ

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.

Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:
  • modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,
  • budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,
  • wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową,
  • udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,
  • dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna
  • przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie,
  • zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV
oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

Aplikacje:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ – DOŁĄCZ DO NAS. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” w celu przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego do Trakcja Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, zgadzasz się na przetwarzanie przez Spółkę podanych danych osobowych w celu aplikowania na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Pamiętaj, w każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, jednak bez wpływu na przetwarzanie danych pozyskanych przed wycofaniem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Trakcja S.A.

Dlaczego warto?

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki. Powstaliśmy tuż po II Wojnie Światowej, aby odbudować zniszczoną infrastrukturę kolejową i tak oto działamy do dziś, zmieniając polską branżę budowlaną. Od lat przekraczamy granice, działając na Litwie, Łotwie i Ukrainie, a także w Niemczech i Szwecji. Zakres naszych prac nie ogranicza się do linii kolejowych, tramwajowych czy trolejbusowych – w dużej mierze specjalizujemy się w budowie dróg, mostów, obiektów inżynieryjnych i kubaturowych oraz w obszarze inżynierii środowiska. Jesteśmy żywo zaangażowani w branżę elektroenergetyczną - działamy jako wykonawca sieci dystrybucyjnych i przesyłowych oraz jako producent urządzeń na potrzeby układów zasilania linii kolejowych i tramwajowych. Co istotne - zapewniamy kompleksową realizację kontraktów, świadcząc również usługi projektowe.

Proces rekrutacji

Krok Zapoznamy się z Twoim CV Zapoznamy się z Twoim CV
Krok Zadzwonimy Zadzwonimy
Krok Spotkamy się Spotkamy się
Krok Damy znać, jak Ci poszło Damy znać, jak Ci poszło
Krok Witamy na pokładzie! Witamy na pokładzie!