Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice Webdeveloper Katowice
Salesforce B2B Commerce Developer

TeamQuest
Katowice
praca stacjonarna
1174 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Nasz klient świadczy usługi audytorskie, konsultingowe, podatkowe, doradztwa finansowego i zarządzania ryzykiem dla klientów z sektora publicznego oraz prywatnego działających w różnych branżach. Dzięki globalnej sieci firm członkowskich obejmującej ponad 150 krajów, firma posiada najwyższej klasy kompetencje, doświadczenie oraz wiedzę i oferuje wysokiej jakości usługi pozwalające rozwiązać najbardziej złożone problemy biznesowe klientów.
MIASTO Katowice
Nr ref.: 43790#21010048
Zakres obowiązków:
  • Realizowanie projektów w oparciu o metodologię Scrum
  • Współpraca z klientami, opracowanie i dostarczanie rowziązań
  • Prowadzenie dokumentacji funkcjonalnej oraz technicznej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Min. 3 lata doświadczenia w Salesforce
  • Znajomość platformy Salesforce.com, Salesforce B2B Commerce, CPQ
  • Silne umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikat Salesforce
Oferujemy:
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami
  • Wsparcie zespołu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Opieka medyczna
  • Karta multisport
  • Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne
  • Ciągły rozwój, ciekawe projekty
  • Przyjazna atmosfera
  • Kursy językowe
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118