Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    7 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Windykator Warszawa
Specjalista ds. Windykacji Detalicznej

Bank Ochrony Środowiska S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1097 dni temu

poszukuje kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie negocjacji z trudnym klientem na etapie przedsądowym
  • samodzielna analiza dokumentacji kredytowej i prawnej klienta detalicznego celem planowania działań windykacyjnych
  • kompleksowa i efektywna realizacja procesu sądowego w postępowaniach cywilnych, upadłościowych i restrukturyzacyjnych, spadkowych
  • sporządzanie pism procesowych, udzielanie odpowiedzi na wezwania sądów
  • obsługa postępowań w elektronicznym postepowaniu upominawczym
  • wszczynanie postępowań egzekucyjnych, monitoring czynności komornika
  • sporządzanie wniosków o ogłoszenie upadłości dłużnika oraz przygotowanie zgłoszeń wierzytelności w postępowaniu upadłościowym
  • aktualizowanie danych oraz informacji o klientach w odpowiednich systemach/narzędziach
  • monitorowanie prawnych zabezpieczeń wierzytelności, analizowanie ksiąg wieczystych
  • udział w procesie sprzedaży wierzytelności

Nasze wymagania:
  • preferowane wyższe wykształcenie (bankowość i finanse, zarządzanie, prawo, rachunkowość)
  • znajomość prawa bankowego, podstaw rachunkowości, przepisów prawa cywilnego, spółek prawa handlowego, prawnych aspektów ustanawiania zabezpieczeń
  • minimum 2 lata doświadczenia pracy w działach restrukturyzacji i windykacji bankowej
  • zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji
  • dokładność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • motywacja i zorientowanie na cel
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • znajomość pakietu MS Office głównie MS Excel
  • mile widziane proponowanie własnych pomysłów przekładających się na efektywność pracy swojej i Zespołu oraz znajomość systemu def3000

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju w instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • prywatna opieka medyczna

Bank zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informacje o wykształceniu, kwalifikacjach zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, o których mowa w ogłoszeniu są niezbędne do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku. Dane, o których mowa powyżej są przetwarzane wyłącznie w celu wyboru najlepszego kandydata na oferowane stanowisko.