Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Architekt (k/m)

Arcos FM PL

Niemcy, Weimar

23 godz. temu

Firma Saller jest międzynarodowym i odnoszącym duże sukcesy przedsiębiorstwem, kierowanym bezpośrednio przez właściciela, a jego podstawową działalnością jest kierowanie projektami/wynajem, zarządzanie nieruchomościami, zarządzanie budowami oraz zarządzanie centrami w ramach gospodarczych nieruchomości przeznaczonych na handel. W krajach takich jak Niemcy, Polska, Czechy i Słowacja zatrudniamy ponad 190 pracowników i tym samym jesteśmy niezawodnym partnerem zarówno dla naszych współpracowników jak i klientów. Udowadniamy to poprzez ciągły rozwój naszej firmy oraz poprzez oferowany profesjonalizm.

"Dzięki swojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Architekt (k/m) parki i centra handlowe
Miejsce pracy: Weimar
Twoje zadania
  • Tworzenie koncepcji i projektowanie nieruchomości komercyjnych („Stand-alone” jak np. Lidl, Biedronka itp., parki i centra handlowe)
  • Sporządzanie koncepcji wynajmu dla potencjalnych najemców
  • Wizualizacja i rzuty 3D naszych nieruchomości
  • Współpraca przy uzyskiwaniu pozwoleń
  • Rozmowy i negocjacje z urzędami i zewnętrznymi biurami architektonicznymi
  • Wsparcie działu budowlanego w Polsce
  • Odpowiedzialność za terminy, koszty i jakość
  • Wsparcie dla różnych działów (Facility Management, dział budowlany przy przebudowach, dział wynajmu i innych)
  • Tworzenie projektów ochrony przeciwpożarowej
  • Organizacja i prowadzenie spotkań projektowych

Twój profil
  • Ukończone studia w zakresie architektury, budownictwa (studia I lub II stopnia, podyplomowe) lub porównywalne wykształcenie
  • Mile widziane conajmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • Dobra znajmość j. niemieckiego i j. polskiego w mowie i w piśmie
  • Dobra znajomość ArchiCAD, AutoCAD, Photoshop, mile widziane inne programy
  • Elastyczność przy wykonywaniu zadań
  • Znajomość stosownych przepisów, norm i rozporządzeń budowlanych,
  • Samodzielna, szybka praca na własną odpowiedzialność Umiejętność pracy w zespole i w sektorze usług
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel

Poznaj stanowisko: Architekt

Architekt - realizator zleceń na realizacje obiektów architektonicznych. Zawód architekta jest trudny do zdefiniowania, należy do zawodów interdyscyplinarnych. Do architektów zalicza się: artystów, inżynierów, kierowników budowy, urbanistów, ruralistów, architektów krajobrazi oraz architektów wnętrz. Osoba na ...
Architekt Praca Architekt

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Arcos FM PL.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (75)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (273)
Toruń (199)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (99)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2262)
Radom (188)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (78)