Architekt

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE START G. SZMOLKE,M. SZMOLKE SPÓŁKA JAWNA

Kraków

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2721504, z dnia 2019-11-07

Grupa deweloperska - START posiada przeszło 40 letnie doświadczenie na krakowskim rynku deweloperskim, a obecnie prowadzi równolegle budowę 4 inwestycji mieszkaniowych na terenie Krakowa. Zajmuje się przygotowaniem inwestycji od pozyskania terenów, przez uzyskanie stosownych decyzji budowlanych, realizację inwestycji, aż do ich sprzedaży nabywcom. Poza inwestycjami mieszkaniowymi, realizowane są równolegne budynki biurowo-usługowe i hotelowe.

Architekt

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • sporządzanie koncepcji architektonicznych,
  • sporządzanie i koordynowanie projektów budowlanych i wykonawczych zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej, usługowej i biurowej,
  • wykonywanie analiz chłonności terenu,
  • koordynowanie procesu projektowego i wykonawczego (w tym nadzory na budowie),
  • sporządzanie projektów aranżacji wnętrz i ich wizualizowanie,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej, opracowywanej przez zewnętrzne biura projektowe.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (architektoniczne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • znajomość Prawa Budowlanego i przepisów wykonawczych,
  • biegła znajomość programów branżowych, co najmniej: AutoCAD, a mile widziane SketchUp, 3d Studio, Photoshop, Corel,
  • zdecydowanie i samodzielność w działaniu,
  • kreatywność, zaangażowanie, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz rozwinięcia posiadanych umiejętności,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole architektów,
  • dofinansowanie do pakietów sportowych, zdrowotnych, etc.

Oferty zawierające CV ze zdjęciem, portfolio i/lub list motywacyjny nalezy wysyłać na adres mailowy

praca@start.com.pl

z dopiskiem Architekt.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj

Przedsiębiorstwo Budowlane START spółka jawna należy do czołówki krakowskich firm deweloperskich. To firma rodzinna z 30-letnimi tradycjami w budownictwie. Z każdym rokiem konsekwentnie powiększamy swój dorobek inwestycyjny i grono zadowolonych ze współpracy z nami Klientów. Wieloletnie doświadczenie i wiarygodność jest dla Państwa najlepszą gwarancją uczciwej i rzetelnej współpracy. Również stworzona baza kapitałowa zapewnia stabilność finansową i stanowi dodatkową gwarancję dla wszystkich osób związanych z naszą Firmą. Prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji od zakupu nieruchomości, poprzez obsługę prawną, projektowanie, realizację, aż do pozyskania Klientów. Czynimy to w oparciu o własne Biuro Projektów, Sprzedaży Mieszkań i potencjał wykonawczy.