Artysta cyrkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Kaliszki

5 dni temu

Miejsce pracy: Kaliszki
Numer: StPr/20/0656
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie numerów cyrkowych. Praca objazdowa na terenie całego kraju.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Zawód: Pozostali aktorzy cyrkowi i pokrewni

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w zawodzie umiejętności akrobatyczne i ekwilibrystyczne

Miejsce pracy:

Kaliszki

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Juliusza Słowackiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Iwona Łabęda
227759242 w. 114

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie do pracy

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Poznaj stanowisko: Aktor
Aktor to artysta grający w teatrze lub filmie, wcielający się w postać dramatu, której użycza głosu, twarzy, gestów. Aby zrobić to jak najlepiej, aktor musi wczuć się w odgrywaną postać, zrozumieć jej psychikę, potrafić mówić jej językiem.Zawód aktora większości społeczeństwa kojarzy się ze sławą, dużymi pieniędzmi, zainteresowaniem mediów, dostatnim życiem. Niewiele osób wie, że obraz ...
Praca Aktor