Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Agenta ds. Zakupów Drewna

Klient portalu Praca.pl

Gdańsk

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2530502, z dnia 2019-06-13

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • przygotowanie i sporządzanie dokumentów;
  • praca z bazami danych, systematyzacja danych;
  • monitorowanie zamówień, składanie zamówień;
  • sporządzanie raportów;
  • udzielanie pomocy kolegom;
  • odbiór drewna, pomiar, sortowanie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • sporządzanie faktur, wprowadzanie danych do programu rejestrującego drewno;

Wymagania

  • dobre umiejętności komunikacyjne;
  • doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego lub rosyjskiego (w mowie /na piśmie);
  • doskonałe umiejętności obsługi komputera;
  • prawo jazdy;
  • pożądane doświadczenie w sferze leśnictwa;
  • odpowiedzialność za wykonanie pracę i jakość przydzielonej pracy;

Oferujemy

Konkurencyjne wynagrodzenie. Gwarancje społeczne. Dobre warunki pracy. Profesjonalne wsparcie kolegów.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Asystent ds. Zakupów

Asystent do spraw zakupów jest osobą odpowiedzialną za dokonywanie bieżących zakupów wewnątrz firmy lub instytucji. Osoba obsadzona na tym stanowisku analizuje informacje o dostępnych dostawcach danych produktów i dokonuje wyboru samodzielnie lub w konsultacji z kierownikiem działu zakupów. Po dokonanej transakcji sporządza szczegółowy raport, który przekazuje przełożonym – w tym przypadku ...
Asystent ds. Zakupów Praca Asystent ds. Zakupów

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (303)
Toruń (189)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (861)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (95)
Mazowieckie:
Warszawa (2298)
Radom (192)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)