Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka biura

Watersystem

Zakręt

36 dni temu

Ogłoszenie numer: 2275081, z dnia 2019-02-11

Miejsce pracy: mazowieckie / Zakręt

Opis stanowiska

  • dbanie o wizerunek Firmy i wygląd stanowiska pracy zgodnie ze standardami
  • kontakt z osobami z zewnątrz i wewnątrz Firmy: bezpośredni, telefoniczny, mailowy
  • przyjmowanie Gości i obsługiwanie spotkań firmowych
  • koordynowanie obiegu dokumentów i rejestrowanie ich w systemie obiegu dokumentów
  • współpraca z firmami zewnętrznymi i usługodawcami
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • organizowanie wyjazdów służbowych Pracownikom
  • zaopatrzenie Biura w artykuły biurowe i spożywcze

Wymagania

  • min. 1 rok oświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz obsługi urządzeń biurowych (np. ksero, skaner, fax)
  • komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka kultura osobista
  • chęć uczenia się i poznawania nowych zagadnień

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • miłą atmosferę pracy

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Asystent/ka ds. Administracji Praca Asystent/ka ds. Administracji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (816)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (252)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (919)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2299)
Radom (176)
Płock (115)
Opolskie:
Opole (251)
Nysa (88)