Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Asystent / Asystentka ds. handlowo - technicznych

Klient portalu Praca.pl

Poznań

381 dni temu

Ogłoszenie numer: 2434637, z dnia 2019-05-17

Jesteśmy polską firmą handlowo – usługową. Poszukujemy młodych, ambitnych pracowników, ale doceniamy również osoby z doświadczeniem.

Wciąż szukamy osób niebojących się wyzwań, zaangażowanych, które pomogą nam utrzymać wysokie tempo rozwoju.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługą klientów firmy,
  • realizacja zamówień,
  • współpraca z odbiorcami towarów,
  • korespondencja handlowa,
  • rejestracja operacji logistycznych i tworzenie dokumentów z tym związanych.

Wymagania

  • masz wykształcenie techniczne (mile widziane: mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa, metaloznawstwo lub pokrewne),
  • znasz język angielski,
  • znasz rysunek techniczny,
  • jesteś osobą otwartą i komunikatywną lub masz już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • jesteś zorganizowany/a i samodzielny/a,
  • charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30,
  • pracę w biurze w młodym zespole,
  • kartę Multisport
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
  • darmowe posiłki (kanapki, sałatki, jogurty i słodycze)
Poznaj stanowisko: Asystent Handlowy
Asystent Handlowy - najogólniej rzecz ujmując to doświadczony sprzedawca. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: realizacja zadań handlowych, wsparcie działań Key Account Managera, współpraca z sieciami handlowymi i firmami transportowymi, a także poszukiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami (głównie kontakty telefoniczne), odpowiadanie na zapytania klienta, ...
Praca Asystent Handlowy