Asystent / Asystentka ds. sprzedaży

Majorel Polska Sp. z o.o.

Poznań

4 dni temu

Miejsce pracy: Poznań
Zakres zadań
  • Wspieranie pracy działu w zakresie przygotowywania prezentacji, raportów i umawiania spotkań sprzedażowych
  • Weryfikacja zapytań sprzedażowych od aktualnych oraz potencjalnych Klientów
  • Przygotowywanie spotkań oraz współpraca z innymi działami firmy w zakresie kompletowania dokumentacji przetargowej i wsparcia w zakresie wdrożeń nowych projektów
  • Współpraca z innymi oddziałami firmy, w tym również z zagranicą, w celach wspólnego przygotowania ofert sprzedażowych
Oferujemy Tobie
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji
  • Świadczenie dodatkowe - do wyboru np. opieka medyczna, pakiet sportowy, karta żywieniowa
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Poznania
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej B2+)
  • Bardzo dobra znajomość MS Power Point
  • Podstawowa znajomość MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, prohandlowe podejście do kontaktów biznesowych
  • Upór w dążeniu do celu, konsekwencja w działaniu
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych
  • Mile widziane doświadczenie w branży Contact Center
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku sprzedażowym będzie dodatkowym atutem

Majorel Polska
Dział Rekrutacji
www.majorel.com.pl

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystentka ds. Sprzedaży
Asystent/asystentka do spraw sprzedaży, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą stanowiącą bezpośrednie wsparcie dla funkcjonowania działu sprzedaży firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku może realizować szereg czynności organizacyjnych, obowiązków o charakterze biurowym, wyznaczanym na bieżąco przez bezpośrednich przełożonych działu sprzedaży. Asystentka może więc przykładowo przygotowywać oferty ...
Praca Asystentka ds. Sprzedaży