Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    1 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Asystent ds. Zakupów Poznań
Asystent / Asystentka ds. Zaopatrzenia z językiem chińskim

Klient portalu Praca.pl
Poznań
praca stacjonarna
2201 dni temu

Ogłoszenie numer: 1944559, z dnia 2018-04-09

Firma handlowo – produkcyjna, w związku z intensywnym rozwojem

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • kontakt z dostawcami
  • realizacja zamówień oraz dostaw
  • organizacja transportu międzynarodowego
  • kontrola dostaw i dostawców
  • organizacja procesów reklamacyjnych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka chińskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności analityczne

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (karta Multisport)
  • ubezpieczenie grupowe