Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Działu Technicznego

Klient portalu Praca.pl

Poznań

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2624253, z dnia 2019-08-08

Jesteśmy firmą handlowo usługową z polskim kapitałem, współpracującą z rynkami europejskimi i azjatyckimi. Poszukujemy ambitnych pracowników, doceniamy zarówno osoby młode, jak i te z doświadczeniem.

Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • współpraca z dostawcami usług technicznych, koordynacja i kontrola prac dostawców określonych w kontraktach,
  • rozliczanie usług,
  • zakupy wymaganych części i urządzeń,
  • analiza i ocena zakupów – obniżenia kosztów stałych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych dostawców.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziani studenci zaoczni lub absolwenci budownictwa),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość aplikacji MS Office,
  • mile widziane: znajomość rysunku technicznego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w biurze w młodym zespole w godz. 7:30-15:30,
  • kartę Multisport oraz dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
  • codziennie zdrowe przekąski - owoce, warzywa, sałatki, jogurty i kanapki, ciastka oraz cukierki.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV należy przesyłać za pomocą przycisku

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 923 ze zm."

Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj stanowisko: Doradca Techniczny

Doradca Techniczny to osoba, która odpowiada za doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: opieka i doradztwo techniczne, prezentowanie produktów firmy, utrzymywanie relacji z klientami i potencjalnymi partnerami, prowadzenie szkoleń technicznych, koordynacja działań pomiędzy serwisem a klientem, obsługa reklamacji, samodzielne planowanie i ...
Doradca Techniczny Praca Doradca Techniczny

Aplikujesz na ogłoszenie