Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka - Tłumacz

Klient portalu Praca.pl

Kraków

38 dni temu

Ogłoszenie numer: 1929591, z dnia 2018-03-19

Nasza firma poszukuje pracownika do obsługi Klientów w języku polskim oraz angielskim.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
  • zarządzanie adresem e-mailowym i przekazywanie informacji do odpowiednich osób,
  • koordynowanie obiegu dokumentów i ich archiwizację,
  • kontaktowanie się ze stałymi oraz nowymi klientami,
  • tłumaczenie tekstów z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski.

Wymagania

  • doskonała znajomość język angielskiego i języka polskiego w mowie i piśmie,
  • 3 letnie doświadczenie w zawodzie tłumacza lub dyplom ukończenia studiów wyższych (kierunek anglistyka),
  • dobra znajomość obsługi programów biurowych (Excel, Word),
  • samodzielność, terminowość, doskonała organizacja pracy,
  • łatwość wyszukiwania informacji w internecie,
  • elastyczność, wielozadaniowość.

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy,
  • pracę na pełny etat plus premie.

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Asystent/ka ds. Administracji Praca Asystent/ka ds. Administracji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (596)
Wałbrzych (42)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (135)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (841)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1671)
Radom (69)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (11)