Najnowsze oferty pracy

  • Trainee in Procurement Operations

    Arla Global Shared Services Sp. z o.o.   Gdańsk, Wrzeszcz (Neptune Office)    praca hybrydowa
    praktykant/stażysta  umowa o staż/praktykę  pełny etat
    5 dni
    Specifically, you will: Supporting Arla’s colleagues in answering queries via Service Hub tool. Providing high service level to stakeholders and building strong collaboration. Supporting improvements implementation within the team. Ensure delivery of operational KPIs within own area. Solving price...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent / Asystentka

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k.
Wrocław
praca stacjonarna
2068 dni temu
w Departamencie Zakupu, w Pionie Art. Świeżych
Wrocław - Centrala

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jakie będą Twoje zadania:
  • przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz z wykorzystaniem programu Excel, Power Point
  • redagowanie pism i wiadomości służbowych
  • przygotowywanie i analizowanie dokumentów oraz nadzór nad ich prawidłowym obiegiem
  • samodzielne prowadzenie zleconych projektów
  • organizowanie pracy biura, spotkań służbowych, a także prowadzenie kalendarza przełożonego
  • tłumaczenie dokumentów służbowych.
Czego oczekujemy od Ciebie:
  • biegłej znajomości języka niemieckiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office ( głównie Power Point i Excel )
  • umiejętności profesjonalnego przygotowania prezentacji
  • bardzo dobrej organizacji własnej pracy
  • komunikatywności
  • wysokiej kultury osobistej, sumienności oraz odpowiedzialności
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Co Ci zapewnimy:

Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!