Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent ds. badań w Laboratorium Oceny Mleka

Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt

Pruszków

24 dni temu

Ogłoszenie numer: 2359432, z dnia 2019-03-26

Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt wykonuje zadania, o których mowa w art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 29 czerwca 2007 r. o organizacji hodowli i rozrodzie zwierząt gospodarskich (tekst jednolity ustawy – Dz. U. z 2017 r., poz. 2132)

Miejsce pracy: mazowieckie / Pruszków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi badaniami oraz z wyposażeniem pomiarowym i badawczym
  • oznaczanie parametrów mleka metodami referencyjnymi i automatycznymi
  • dostarczanie mleka na potrzeby laboratorium
  • przygotowanie materiałów odniesienia
  • kontrola i sprawdzanie stanu technicznego wyposażenia pomiarowo badawczego
  • współpraca z serwisami firmowymi wyposażenia pomiarowego i badawczego
  • nabywanie, przyjmowanie i przechowywanie materiałów pomocniczych

Wymagania

  • kierunkowe wykształcenie (biologia, biotechnologia, mikrobiologia, technologia żywienia, rolnictwo)
  • umiejętność pracy w zespole, zdolność adaptacji, chęć nauki, komunikatywność, dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie dwuzmianowym

Wynagrodzenie

Od 2000 do 3000 PLN

Poznaj stanowisko: Laborant

Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Laborant Praca Laborant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (800)
Wałbrzych (47)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (267)
Toruń (141)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (967)
Tarnów (87)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2275)
Radom (172)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (72)