Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Działu Handlowego

Posco Daewoo Corporation S.A.Przedstawicielstwo w Polsce

Warszawa

55 dni temu

Ogłoszenie numer: 1997105, z dnia 2018-06-27

Przedstawicielstwo Posco Daewoo Corporation, jednej z największych korporacji w Korei Południowej, działającej w handlu międzynarodowym, produkcji wyrobów stalowych, inwestycjach oraz eksploatacji surowców naturalnych poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Korespondencja handlowa z Centralą firmy i z klientami
  • Rozwijanie sprzedaży nowych produktów na rynku polskim
  • Badanie, analiza rynku i przygotowywanie raportów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek ekonomiczny, handlowy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Otwartość na pracę w handlu
  • Doskonała znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy
  • Doświadczenie zawodowe nie jest konieczne

Oferujemy

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość nauczenia się pracy w handlu zagranicznym i awansu

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Sprzedaży

Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...
Asystent Działu Sprzedaży Praca Asystent Działu Sprzedaży