Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent działu księgowości

Multidcecor

Otwock

32 dni temu

Ogłoszenie numer: 2357552, z dnia 2019-03-25

Miejsce pracy: mazowieckie / Otwock

Opis stanowiska

  • wprowadzanie faktur kosztowych do systemu księgowego
  • dekretacja dokumentów kosztowych
  • księgowanie faktur towarowych, w tym transakcji wewnątrzwspólnotowych
  • rozliczenia wydatków pracowniczych i podróży służbowych
  • wyjaśnianie zagadnień związanych z ewidencjonowaniem dokumentów
  • archiwizacja dokumentacji księgowej

Wymagania

  • skrupulatność, dokładność i terminowość
  • wykształcenie średnie ekonomiczne
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność zorganizowania własnej pracy
  • znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT) będzie dodatkowym atutem

Mile widziana:

  • znajomość programu ERP XL
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w dynamicznym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Księgowości

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Asystent Działu Księgowości Praca Asystent Działu Księgowości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (768)
Wałbrzych (59)
Legnica (137)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (253)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (281)
Chełm (61)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (870)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (81)
Mazowieckie:
Warszawa (2229)
Radom (178)
Płock (85)
Opolskie:
Opole (240)
Nysa (68)