Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Handlowy

Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.

Warszawa

14 dni temu

Największy Koncesjoner Renault i Dacii w Polsce,
będący częścią koncernu Renault oraz największej w Europie
sieci dystrybucyjnej konstruktora - Renault Retail Group
poszukuje utalentowanych i energicznych osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad procesem przygotowania samochodów do wydania Klientom,
  • Wydawanie samochodów nowych Klientom,
  • Obsługa ekspozycji samochodów nowych wewnątrz i na zewnątrz salonu (estetyka, czystość, oznakowanie),
  • Opieka nad kluczami, kartami pojazdów oraz innymi dokumentami związanymi z autami,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Dbałość o relacje z Klientami i wizerunek firmy.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie na realizację założonych celów,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i rzetelność,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Pakiet socjalny.
Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Renault Retail Group Warszawa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod poczt. 02-326), przy Al. Jerozolimskich 156, zwana dalej „Administratorem” z którym może Pani/Pan skontaktować się pod adresem e-mail: dane.osobowe@renault.warszawa.pl we wszystkich sprawach dotyczących danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora. Jeżeli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Renault Retail Group Warszawa, należy odwiedzić stronę dostępną pod linkiem [https://www.renaultwarszawa.rrgwarszawa.pl/KarieraRODO.html].

Poznaj stanowisko: Asystent Handlowy

Asystent Handlowy - najogólniej rzecz ujmując to doświadczony sprzedawca. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: realizacja zadań handlowych, wsparcie działań Key Account Managera, współpraca z sieciami handlowymi i firmami transportowymi, a także poszukiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami (głównie kontakty telefoniczne), odpowiadanie na zapytania klienta, ...
Asystent Handlowy Praca Asystent Handlowy