Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn
Asystent w zakładzie higieny weterynaryjnej

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Olsztynie
Olsztyn
praca stacjonarna
1595 dni temu
Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 56596

Warunki pracy

- budynek wielokondygnacyjny, bez windy, bez podjazdów dla osób niepełnosprawnych,
- pomieszczenia badawcze zlokalizowane na parterze i w piwnicy,
- praca polegająca na przyjmowaniu próbek materiału biologicznego pochodzenia zwierzęcego, próbek z etapu produkcji pierwotnej, wykonywaniu badań anatomopatologicznych, mikrobiologicznych, parazytologicznych, wirusologicznych ( w kierunku wykrywania wirusa wścieklizny)
- praca w godzinach nadliczbowych (soboty, niedziele i święta).
- kontakt z materiałem zakaźnym i odczynnikami chemicznymi o działaniu drażniącym, szkodliwym, żrącym i toksycznym,
- przenoszenie ciężarów do 10 kg kilka razy w tygodniu,
- praca w pozycji stojącej,
- obsługa wyposażenia pomiarowo - badawczego w zakresie wykonywanych badań
- obsługa urządzeń biurowych – komputer.
Pracownikom oferujemy:
- stabilną pracę w jednostce administracji państwowej z wieloletnią tradycją, otwarte i przyjazne środowisko pracy,
- zatrudnienie na umowę o pracę (bez okresu próbnego), pierwsza umowa na 12 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony,
- dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
- dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastka),
- pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci (dopłaty do kolonii i obozów), niskooprocentowane pożyczki, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach - zapomogi),
- dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych do pracy przy komputerze,
- możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
- podnoszenie kwalifikacji zawodowych w ramach indywidualnych programów rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy, studia podyplomowe),
- możliwość ustalenia indywidualnego rozkładu czasu pracy lub elastyczny czas pracy.

Wynagrodzenie zasadnicze brutto: 3067,10 zł (mnożnik 1,60) + dodatek za wysługę lat

Zakres zadań

  • dokonywanie przeglądu zlecenia badania,
  • przygotowanie pomieszczeń, stanowisk pracy, wyposażenia pomiarowego i materiałów niezbędnych do wykonywania badań, monitorowanie i dokonywanie zapisów ze sprawdzenia warunków środowiskowych,
  • wykonywanie i nadzorowanie badań mikrobiologicznych, parazytologicznych, anatomopatologicznych oraz wirusologicznych (w kierunku wścieklizny)
  • prowadzenie zapisów z wykonywanych czynności zgodnie z planem zapewnienia jakości wyników badań,
  • wprowadzanie informacji dotyczących badań do CELAB,
  • dokonywanie sprawdzeń bieżących i terminowych (okresowych) wyposażenia pomiarowo-badawczego oraz analiza uzyskanych wyników,
  • uczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań z działalności Działu Badań Patologicznych Chorób Zwierząt zgodnie z wytycznymi jednostek nadzorujących,
  • wykonywanie kontroli materiałów pomocniczych i analiza uzyskanych wyników.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub inne wyższe z zakresu spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • umiejętność obsługi komputera- pakiet MS Office
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe