Zobacz więcej ofert pracy

Asystent

Krajowa Informacja Skarbowa
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
1951 dni temu
Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Asystent
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Ogłoszenie o naborze Nr 39683

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Praca administracyjno-biurowa, obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie, użytkowanie sprzętu biurowego (drukarka, kserokopiarka, niszczarka do dokumentów).
Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
Praca w budynku III piętrowym, budynek nie jest wyposażony w dźwig osobowy ani platformę dla osób niepełnosprawnych ruchowo poruszających się na wózku. Wejście główne posiada podjazd zewnętrzny i wewnętrzny dla osób niepełnosprawnych. Oświetlenie sztuczne i naturalne, węzeł sanitarny przystosowany dla osób niepełnosprawnych (parter), miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych w przestrzeni publicznej, budynek i stanowisko pracy nie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych: niewidomych, głuchoniemych.

Zakres zadań

  • administrowanie składnikami majątkowymi w Delegaturze Krajowej Informacji Skarbowej w celu zabezpieczenia prawidłowego funkcjonowania Delegatury,
  • prowadzenie spraw eksploatacyjnych, remontowych i inwestycyjnych oraz gospodarczo-zaopatrzeniowych w celu zapewnienia właściwych warunków lokalowych dla pracowników świadczących pracę w Delegaturze Krajowej Informacji Skarbowej,
  • współpraca w prowadzeniu spraw dotyczących zamówień publicznych w zakresie potrzeb Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej w celu realizacji potrzeb Delegatury,
  • współpraca z właściwymi komórkami Krajowej Informacji Skarbowej w prowadzeniu spraw w zakresie BHP i p.poż. w celu zapewnienia bezpieczeństwa obiektu i ludzi świadczących pracę w Delegaturze Krajowej Informacji Skarbowej,
  • odpowiadanie za prawidłowy stan techniczny nieruchomości urzędu w celu zabezpieczenia prawidłowego funkcjonowania Delegatury Krajowej Informacji Skarbowej,
  • sporządzanie wymaganych analiz i zestawień z zakresu wydatków oraz planowanych planów remontów i postępowań w celu przekazania informacji dla jednostki nadrzędnej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet OFFICE lub pochodne) i innych urządzeń biurowych,
  • podstawowa wiedza na temat obowiązujących przepisów prawa podatkowego oraz Ordynacji podatkowej,
  • komunikatywność,
  • dokładność i systematyczność.,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność planowania i organizowania pracy na własnym stanowisku,
  • umiejętność współdziałania i pracy w grupie.