Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Automatyk

Neo Montec Sp. z o.o.

Świętokrzyskie

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 2279893, z dnia 2019-02-19

Neo Montec Sp. z o.o. jest jedną ze spółek zrzeszonych w niemieckim Holdingu Kahl Group. Specjalizujemy się w świadczeniu usług montażowych na całym świecie. Nasza oferta pracy skierowana jest do osób z doświadczeniem zawodowym jak również do absolwentów szkół wyższych technicznych chętnych do nowych wyzwań.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

CV prosimy o przesłanie w dwóch językach - polskim i obcym.

Automatyk

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Nadzór nad instalowaniem i uruchomieniem maszyn i urządzeń w kraju i za granicą
  • Programowanie kontrolerów logicznych, konfiguracja systemów operacyjnych oraz parametryzacja elementów elektronicznych
  • Przygotowywanie raportów z montażu, sprawdzanie postępów montażu oraz tworzenie instrukcji obsługi
  • Analiza błędów pod kątem usterek technicznych
  • Optymalizacja techniczna i dalszy rozwój systemów w ścisłej współpracy z działem projektowym
  • Samodzielne dopasowywanie oprogramowania
  • Szkolenie personelu obsługującego klienta końcowego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie elektrotechniki lub inne wykształcenie jako inżynier mechatronik lub technik elektronik lub zbliżone kwalifikacje techniczne
  • Znajomość sterowników PLC, mile widziane: S7, Rockwell RS Logix
  • Doświadczenie w wizualizacji procesów, Intouch, WIN CC Flex
  • Praktyczna znajomość budowy szaf sterowniczych
  • Dobra znajomość dziedziny automatyki i techniki napędowej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i organizacji własnego czasu
  • Gotowość do pracy mobilnej w różnych krajach (90% czasu)
  • Dobra znajomość języka angielskiego i / lub znajomość innego języka obcego
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Oferujemy zróżnicowaną i odpowiedzialną pracę w dobrze znanej, międzynarodowej, rozwijającej się Grupie Firm produkujących specjalistyczne maszyny i urządzenia. Oferujemy przyjazną atmosferę pracy i rozwój osobisty.

Zapewniamy stabilne ponadprzeciętne wynagrodzenie, polską umowę o prace, szkolenia w Niemczech, a także wszystkie potrzebne narzędzia pracy jak telefon, laptop i samochód służbowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Proszę o dopisek na CV : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu  w celach rekrutacyjnych firmy Neo Montec sp z o.o. z siedzibą w Lubinie” Dane osobowe będą użyte wyłącznie do celów niniejszej rekrutacji, będą przechowywane 3 miesiące, lub usunięte wcześniej na prośbę wysyłającego zgłoszenie.

Poznaj

Firma Neo Montec Sp. z o.o. jest jedną ze spółek zrzeszonych w niemieckim Holdingu Kahl Group. Specjalizujemy się w świadczeniu usług montażowych na całym świecie. Nasza oferta pracy skierowana jest do osób z doświadczeniem zawodowym jak również do absolwentów szkół chętnych do nowych wyzwań. Oferujemy zróżnicowaną i odpowiedzialną pracę w dobrze znanej, międzynarodowej, rozwijającej się Grupie produkującej specjalistyczne maszyny i urządzenia. Oferujemy przyjazną atmosferę pracy i rozwój osobisty.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Neo Montec Sp. z o.o..