Barman-kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Frombork

6 dni temu

Miejsce pracy: Frombork
Numer: StPr/20/0570
OBOWIĄZKI:
Obsługa barowo-kelnerska oraz praca w kuchni (przede wszystkim wypiek ciast).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

praca w gastronomii

Miejsce pracy:

Frombork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Kościuszki 118, 14-500 Braniewo, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

Aneta Sadło
556443207

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Poznaj stanowisko: Barman
Barman to osoba, która zajmuje się profesjonalnie kompleksową obsługą klienta w zakładach gastronomicznych (np. bary, restauracje, dyskoteki, puby, kawiarnie, hotele), a także prowadzi dokumentację sprzedaży i rozliczenia kelnerskie. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: robienie różnorodnych drinków oraz udzielanie informacji dotyczących drinków, potraw i sposobów ich przyrządzania. ...
Praca Barman