Biomasażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Wysoka Wieś

6 dni temu

Miejsce pracy: Wysoka Wieś
Numer: StPr/20/1398
OBOWIĄZKI:
wykonywanie masaży znajdujących się w ofercie Kosmetycznego Instytutu Eris
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : wykonywanie masażu balijskiego [Inne] : certyfikat potwierdzający ukończenie kursu wykonywania masażu balijskiego

Miejsce pracy:

Wysoka Wieś

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Jana III Sobieskiego 5, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

Aleksandra Sędziak
olos@praca.gov.pl
896429526

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Poznaj stanowisko: Masażystka / Masażysta
Masażysta jest zawodem, który możemy zaliczyć do grupy zawodów medycznych. Osoba zatrudniona w tym charakterze wykonuje masaże lecznicze, zlecane przez lekarza prowadzącego, masaże regenerujące dla sportowców lub inne, przy pomocy sprzętów mechanicznych, ręcznie lub w środowisku wodnym. Masaże odbywają się zazwyczaj w placówce publicznej lub prywatnej, w której masażysta został zatrudniony, w ...
Praca Masażystka / Masażysta