Biomasażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Kołobrzeg

8 dni temu

Miejsce pracy: Kołobrzeg
Numer: StPr/20/1251
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie masaży balijskich w celu poprawy kondycji fizycznej. Praca w Kołobrzegu, dwuzmianowa w godz. 8-16, 14-20, również w sobotę i niedzielę.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Umiejętność wykonywania masaży balijskich, certyfikat ukończenia kursu masaży balijskich ukończony w Indonezji, mile widziana znajomość j. angielskiego.

Miejsce pracy:

Kołobrzeg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Katedralna 46/48, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Alicja Niedźwiadek
943524133 w. 116

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

cv

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Poznaj stanowisko: Masażysta
Masażysta to osoba, która zajmuje się leczeniem poprzez masaż - oddziałuje na mięśnie, układ krążenia, układ nerwowy i narządy wewnętrzne. Masaż działa odprężająco i relaksująco, łagodzi napięcia i wspomaga proces odpoczynku po wysiłku fizycznym. Masażysta ma za zadanie łagodzić ból, przywrócić mięśniom prawidłowe funkcje, pobudzenić układ krążenia. Warto zaznaczyć, iż masaż zależy od rodzaju schorzenia i ...
Praca Masażysta