Biomasażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Katowice

15 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0505
OBOWIĄZKI:

- Wykonywanie masaży (balijski, lomi lomi, tajski, refleksjonterapia) zgodnie ze sztuką, utrzymywanie porządku i dbanie o miejsce pracy. - Godziny Pracy: 15:00-19:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: nie jest wymagane. Wymagane uprawnienia: Certyfikat: terapeuta spa, masaż: balijski, lomi lomi, tajski, refleksjonterapia. Wymagane umiejętności: wykonywanie masaży: balijski, lomi lomi, tajski, refleksjonterapia.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Pośpiecha 14, 40-852 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Pośrednik Pracy
32-47-98-575, 32-47-98-576, 32-47-98-577, 32-47-98-578, 32-47-98-579, 32-47-98-580

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny w sprawie oferty pracy z PUP Katowice w godzinach: 8:00-14:00.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Poznaj stanowisko: Masażysta
Masażysta to osoba, która zajmuje się leczeniem poprzez masaż - oddziałuje na mięśnie, układ krążenia, układ nerwowy i narządy wewnętrzne. Masaż działa odprężająco i relaksująco, łagodzi napięcia i wspomaga proces odpoczynku po wysiłku fizycznym. Masażysta ma za zadanie łagodzić ból, przywrócić mięśniom prawidłowe funkcje, pobudzenić układ krążenia. Warto zaznaczyć, iż masaż zależy od rodzaju schorzenia i ...
Praca Masażysta