Biomasażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Ośno Lubuskie

8 dni temu

Miejsce pracy: Ośno Lubuskie
Numer: StPr/21/0068
OBOWIĄZKI:

wykonywanie masaży azjatyckich służacych do poprawy kondycji fizycznej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Biomasażysta
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: wykonywanie masaży azjatyckich

Miejsce pracy:

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Mickiewicza 3, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskie

Dane kontaktowe:

Andrzej Piątkowski
a.piatkowski@pupslubice.pl
957590914

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

informacja starosty

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

Poznaj stanowisko: Masażysta
Masażysta to osoba, która zajmuje się leczeniem poprzez masaż - oddziałuje na mięśnie, układ krążenia, układ nerwowy i narządy wewnętrzne. Masaż działa odprężająco i relaksująco, łagodzi napięcia i wspomaga proces odpoczynku po wysiłku fizycznym. Masażysta ma za zadanie łagodzić ból, przywrócić mięśniom prawidłowe funkcje, pobudzenić układ krążenia. Warto zaznaczyć, iż masaż zależy od rodzaju schorzenia i ...
Praca Masażysta