Zobacz więcej ofert pracy

Bosman portu

Urząd Morski w Gdyni
Gdańsk
praca stacjonarna
1662 dni temu
Dyrektor Urzędu Morskiego poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk
Ogłoszenie o naborze Nr 55309

Warunki pracy

Czynniki szczególnie utrudniające wykonywanie zadań:
- praca w terenie
- nietypowe godziny pracy (równoważny system czasu pracy)
- permanentna obsługa klientów zewnętrznych
Czynniki szkodliwe dla zdrowia:
- praca przy monitorze ekranowym (komputer) pow. 4 godzin dziennie
Warunki uciążliwe:
- zmienne warunki atmosferyczne praca w terenie
- praca nocna
- uprawnienie do kierowania pojazdem służbowym
Narzędzia i materiały pracy:
- komputer
Infrastruktura - bariery architektoniczne:
- brak windy
- brak podjazdu
- brak schodołazu
- toaleta niedostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych
- drzwi odpowiedniej szerokości
- miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • uczestnictwo w kontrolach przestrzegania przepisów na nabrzeżach i podczas postoju statków
  • nadzorowanie cumowania i odcumowywania wybranych statków
  • przekazywanie kapitanom statków i użytkownikom portu poleceń oficera dyżurnego Kapitanatu Portu
  • przeprowadzanie kontroli zacumowywania i dozorowania jednostek
  • prowadzenie samochodów służbowych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • świadectwo operatora radiotelefonisty VHF
  • umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B