• Country manager / Senior Sales Manager / Digital Services Sales Manager

    WR DIGITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Warszawa    praca zdalna / hybrydowa
    starszy specjalista (senior) / ekspert  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   15 000 - 20 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Your responsibilities will include: Opening the market, carrying out the first target clients for the agency on the Polish market; B2B sales of marketing solutions (such as development of media strategies, DOOH retargeting, setting up and running Google / Meta advertising campaigns; SEO; SMM)) to...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Reklamy Warszawa
Campaign Manager - Traffic Specialist

Selectivv Sp. z o.o.
Warszawa
menedżer
praca stacjonarna
1031 dni temu

Ogłoszenie numer: 4909526, z dnia 2021-06-28

Selectivv to agencja digital marketingowa, obsługująca wiele systemów DSP. Specjalizujemy się w precyzyjnej reklamie mobilnej opartej na big data. Dla naszych klientów realizujemy kampanie efektywnościowe i wizerunkowe, używając reklam display, natywnych, social i innych. Dysponujemy również możliwościami badawczymi opartymi na monitoringu zachowań użytkowników mobile, badaniach deklaratywnych i innych, szczegółowych analizach. Dzięki użyciu autorskiej platformy zbierania i procesowania danych DMP nasze kampanie są skuteczne, a działania badawcze kompleksowe.
Więcej o nas : selectivv.com

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • realizacja oraz optymalizacja kampanii programmatic /RTB (CPM, CPC, CPL, CPI),
  • prowadzenie kampanii reklamowych przy użyciu różnych platform zakupowych DSP m.in. w Adform oraz DV360,
  • bieżąca analiza wyników i optymalizacja kampanii na podstawie danych,
  • raportowanie i podsumowywanie wyników prowadzonych kampanii,
  • stała współpraca oraz kontakt z działem sprzedaży na potrzeby realizacji kampanii,
  • stały kontakt z klientem w kwestiach technicznych i merytorycznych.

Wymagania

  • konieczne doświadczenie w pracy z platformami DSP (lub adserverami),
  • doświadczenie w Google Analytics oraz Google Tag Manager,
  • silne nastawienie na osiąganie celów klientów, skłonność do testowania nowych rozwiązań,
  • analityczne myślenie i zaawansowana umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętności budowania i umacniania relacji z klientami,
  • doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii efektywnościowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (preferowane C1, minimum B2),
    mile widziana podstawowa znajomość html, css.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • miejsce pracy Saska Kępa /Warszawa – praca w biurze,
  • fascynującą pracę w prężnie rozwijającej się branży,
  • partnerską atmosferę pracy w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju, stałe wzbogacanie umiejętności.