Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Copywriter / Tłumacz

LUXURY TRAVEL

Praca zdalna

46 dni temu

Luxury Travel zajmuje się sprzedażą ofert wakacyjnych dla osób o wysokich dochodach. Firma istnieje 15 lat na rynku i posiada renomę jako najbardziej luksusowe biuro podróży w Polsce.

Biuro Luxury Travel, to pionier oraz największy operator turystyki luksusowej w Polsce.

Do swojego biura w Warszawie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

praca zdalna
Obowiązki:
  • Przygotowanie opisów hoteli wg wytycznych (kompilacja tekstu z danych przesłanych przez hotel bądź dostępnych na stronie internetowej hotelu). Opis podstawowy ma minimum 2000 znaków, każdy opis powinien być przygotowany w językach angielskim oraz polskim, również każdy powinien mieć przygotowaną wersję skróconą do 1400 znaków. Przykłady sa dostępne na życzenie.
  • W razie potrzeby uwzględnienie uwag hotelu do opisu.
  • Przesłanie przygotowanych opisów do korekty językowo-stylistycznej i akceptacja poprawek.
Wymagane umiejętności:
  • Umiejętność podawania informacji w ciekawy sposób.
  • Znajomość języka angielskiego - produkcja tekstu pisanego na poziomie co najmniej C1.
  • Doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z języka angielskiego na język polski.
  • Zainteresowanie turystyką i podróżami.

Pracując w pełnym wymiarze pracy optymalna prędkość wykonania to 30 hoteli tygodniowo (około 130 miesięcznie).
Proponowana stawka bazowa: 40 zł netto za przygotowany opis.

Na ten moment prognozujemy potrzebę w wykonaniu opisów do około 300-400 hoteli.
Zatrudnienie na umowę o dzieło.

W przypadku zainteresowania i gotowości wykonać przykładowe opisy dla dwóch hoteli, prosimy o kontakt.

Poznaj

Biuro Poróży LUXURY TRAVEL zajmuje się przygotowywaniem i realizacją wysokiej klasy wyjazdów zagranicznych, zarówno prywatnych jak i służbowych. Wszystke wakacje organizowane przez Luxury Travel są 'szyte na miarę' pod gusta i oczekiwania Klienta jak i odpowiadające mu, indywidualne terminy wyjazdów. Wysyłamy naszych klientów tylko do najlepszych hoteli na całym świecie.

Sztandarowymi produktami Luxury Travel są: przejazdy luksusowymi pociągami Orient-Espressu(Europa i Azja) i Pride of Africa (Afryka Południowa), ekskluzywne wyprawy samochodami marki Ferrari po Europie, kursy bolidami F1 i F2, wynajem jachtów i eleganckich willi, pakiety na prestiżowe imprezy sportowe, śluby za granicą.

Poznaj stanowisko: Copywriter

Copywriter to osoba zajmująca się pisaniem tekstów wykorzystywanych w reklamach prasowych, radiowych, telewizyjnych oraz w ulotkach, broszurach itp. Copywriter współtworzy reklamę razem z dyrektorem kreatywnym, grafikiem, innymi członkami zespołu kreatywnego. Zawód copywritera łączy w sobie umiejętności artystyczne, językowe, wiedzę psychologiczną i ...
Copywriter Praca Copywriter

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (751)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (938)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2332)
Radom (157)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (92)