Najnowsze oferty pracy

  • Dekarz

    Personnel Consulting   zachodniopomorskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko dekarza, który chciałby podjąć na terenie Holandii . Praca polega na wykonywaniu prac dekarskich zgodnie z wymaganiami projektów. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pełny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne....
Zobacz więcej ofert pracy

Dekarz - Papiarz

WE CAN DO HR Sp. z o.o.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
1245 dni temu

WE CAN DO HR jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HR (rekrutacje stałe oraz leasing pracowniczy). Rekrutujemy i wynajmujemy pracowników dla najlepszych firm na świecie. Naszych pracowników można znaleźć we Włoszech, Niemczech, Anglii czy Skandynawii.

Dla polskich klientów poszukujemy najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie. Dostarczamy też do fabryk pracowników z Ukrainy. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

Szwecja, Sztokholm
 Opis stanowiska:
  • praca przy zgrzewaniu papy na dachu oraz przy rozkładaniu membran PVC.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracach dekarskich,
  • umiejętność pracy z papą termozgrzewalną,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana.
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
  • zakwaterowanie,
  • narzędzia i odzież roboczą,
  • opiekę koordynatora.

Oferujemy pracę tymczasową bez dodatkowych kosztów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.